184103J630RCA-F
184103J630RCA-F Cornell Dubilier Knowles
167-184.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 10000PF 5% 630VDC RAD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Capacitance: 10000 pF
Size / Dimension: 0.413" L x 0.197" W (10.50mm x 5.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 184103J630RCA-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 10000PF 5% 630VDC RAD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Capacitance: 10000 pF, Size / Dimension: 0.413" L x 0.197" W (10.50mm x 5.00mm).
Weitere Produktangebote 184103J630RCA-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
184103J630RCA-F 184103J630RCA-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 167-184.pdf Film Capacitors 0.01uF 630V
Produkt ist nicht verfügbar
184103J630RCA-F 184103J630RCA-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 167_184.pdf Film Capacitors 0.01uF 630V