184104K63RAA-F
184104K63RAA-F Cornell Dubilier Knowles
167-184.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.1UF 10% 63VDC RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Capacitance: 0.1 µF
Size / Dimension: 0.413" L x 0.138" W (10.50mm x 3.50mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 184104K63RAA-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.1UF 10% 63VDC RADIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 40V, Voltage Rating - DC: 63V, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Capacitance: 0.1 µF, Size / Dimension: 0.413" L x 0.138" W (10.50mm x 3.50mm).
Weitere Produktangebote 184104K63RAA-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
184104K63RAA-F 184104K63RAA-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 167-184.pdf Film Capacitors 0.1uF 63V
Produkt ist nicht verfügbar
184104K63RAA-F 184104K63RAA-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 167-184.pdf Film Capacitors 0.1uF 63V