184105J63RCA-F
184105J63RCA-F Cornell Dubilier Knowles
167-184.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 1UF 5% 63VDC RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Size / Dimension: 0.413" L x 0.197" W (10.50mm x 5.00mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 184105J63RCA-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 1UF 5% 63VDC RADIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 40V, Voltage Rating - DC: 63V, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF, Size / Dimension: 0.413" L x 0.197" W (10.50mm x 5.00mm).
Weitere Produktangebote 184105J63RCA-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
184105J63RCA-F 184105J63RCA-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 167-184.pdf Film Capacitors 1uF 63V
Produkt ist nicht verfügbar
184105J63RCA-F 184105J63RCA-F Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) 167-184.pdf Film Capacitors 1uF 63V
184105J63RCA-F 184105J63RCA-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 167_184.pdf Film Capacitors 1uF 63V