184332J630RAA-F
184332J630RAA-F Cornell Dubilier Knowles
167-184.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 3300PF 5% 630VDC RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Capacitance: 3300 pF
Size / Dimension: 0.413" L x 0.138" W (10.50mm x 3.50mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 184332J630RAA-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 3300PF 5% 630VDC RADIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Capacitance: 3300 pF, Size / Dimension: 0.413" L x 0.138" W (10.50mm x 3.50mm).
Weitere Produktangebote 184332J630RAA-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
184332J630RAA-F 184332J630RAA-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 167-184.pdf Film Capacitors 0.003uF 630V