184333J250RBB-F
184333J250RBB-F Cornell Dubilier Knowles
167-184.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.033UF 5% 250VDC RAD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm)
Capacitance: 0.033 µF
Size / Dimension: 0.413" L x 0.157" W (10.50mm x 4.00mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 184333J250RBB-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.033UF 5% 250VDC RAD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm), Capacitance: 0.033 µF, Size / Dimension: 0.413" L x 0.157" W (10.50mm x 4.00mm).
Weitere Produktangebote 184333J250RBB-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
184333J250RBB-F 184333J250RBB-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 167-184.pdf Film Capacitors 0.033uF 250V