185223J400RGA-F
185223J400RGA-F Cornell Dubilier Knowles
168-185.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.022UF 5% 400VDC RAD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF
Size / Dimension: 0.283" L x 0.197" W (7.20mm x 5.00mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 185223J400RGA-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.022UF 5% 400VDC RAD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.022 µF, Size / Dimension: 0.283" L x 0.197" W (7.20mm x 5.00mm).
Weitere Produktangebote 185223J400RGA-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
185223J400RGA-F 185223J400RGA-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 168-185.pdf Film Capacitors 0.022uF 400V