185332K250RAB-F
185332K250RAB-F Cornell Dubilier Knowles
168-185.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 3300PF 10% 250VDC RAD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Capacitance: 3300 pF
Size / Dimension: 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 185332K250RAB-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 3300PF 10% 250VDC RAD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Capacitance: 3300 pF, Size / Dimension: 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm).
Weitere Produktangebote 185332K250RAB-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
185332K250RAB-F 185332K250RAB-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 168-185.pdf Film Capacitors 0.003uF 250V
Produkt ist nicht verfügbar
185332K250RAB-F 185332K250RAB-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 168-185.pdf Film Capacitors 0.003uF 250V