185682J400RCA-F
185682J400RCA-F Cornell Dubilier Knowles
168-185.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 6800PF 5% 400VDC RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm)
Capacitance: 6800 pF
Size / Dimension: 0.283" L x 0.138" W (7.20mm x 3.50mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 185682J400RCA-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 6800PF 5% 400VDC RADIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm), Capacitance: 6800 pF, Size / Dimension: 0.283" L x 0.138" W (7.20mm x 3.50mm).
Weitere Produktangebote 185682J400RCA-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
185682J400RCA-F 185682J400RCA-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 168_185-3081693.pdf Film Capacitors 0.007uF 400V
Produkt ist nicht verfügbar
185682J400RCA-F 185682J400RCA-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 168-185.pdf Film Capacitors 0.007uF 400V