Produkte > SIEMENS > 18CUB92NA
18CUB92NA
18CUB92NA Siemens
efc47b24aa43a275a1db912eae4d4cb5328dca88.pdf
Hersteller: Siemens
Description: STARTER,COMBO SZ0,0.75-3.4AMPS,N
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Current - Output: 18A
Type: Module
Operating Temperature: -20°C ~ 40°C
Voltage - Supply: 110 ~ 240VAC
Voltage - Load: 600V
Number of Motors: 1
Motor Type: AC Motor
Control / Drive Type: Motor Starter
Wattage - Load: 745.7 W