Produkte > SIEMENS > 18CUC82WE
18CUC82WE
18CUC82WE Siemens
da9715e353b1b327dd64de70f484f49f9d689ce9.pdf
Mounting Type: Chassis Mount
Current - Output: 18A
Type: Module
Operating Temperature: -20°C ~ 40°C
Voltage - Supply: 575 ~ 600VAC
Voltage - Load: 600V
Part Status: Active
Wattage - Load: 3730 W