Produkte > SIEMENS > 18CUC82WG
18CUC82WG
18CUC82WG Siemens
2c8e540ad4fe80c7bf73835c3a28074de7dcd4a4.pdf
Mounting Type: Chassis Mount
Current - Output: 18A
Type: Module
Operating Temperature: -20°C ~ 40°C
Voltage - Supply: 220 ~ 240VAC
Voltage - Load: 600V
Part Status: Active
Wattage - Load: 3730 W