Produkte > SIEMENS > 18CUC82WL
18CUC82WL
18CUC82WL Siemens
1573c753199e462fe34f9f1742b5d9c04c8b2acd.pdf
Mounting Type: Chassis Mount
Current - Output: 18A
Type: Module
Operating Temperature: -20°C ~ 40°C
Voltage - Supply: 277VAC
Voltage - Load: 600V
Part Status: Active
Wattage - Load: 3730 W