Produkte > SIEMENS > 18CUD92BJ
18CUD92BJ
18CUD92BJ Siemens
bccd567052a6817ddebeb25be5604c55a8241ec8.pdf
Hersteller: Siemens
Description: STARTER,COMBO SZ0,5.5-22AMPS,N1,
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Current - Output: 18A
Type: Module
Operating Temperature: -20°C ~ 40°C
Voltage - Supply: 24VAC
Voltage - Load: 600V
Number of Motors: 1
Motor Type: AC Motor
Control / Drive Type: Motor Starter
Wattage - Load: 2237 W