Produkte > SIEMENS > 18CUD92WF
18CUD92WF
18CUD92WF Siemens
0282ebd1e71828a93d061606e13daace2d00d630.pdf
Hersteller: Siemens
Description: STARTER,COMBO SZ0,5.5-22AMPS,N4S
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Current - Output: 18A
Type: Module
Operating Temperature: -20°C ~ 40°C
Voltage - Supply: 120VAC
Voltage - Load: 600V
Control / Drive Type: Motor Starter
Part Status: Active
Wattage - Load: 2237 W