Produkte > SIEMENS > 18CUD92WG
18CUD92WG
18CUD92WG Siemens
9e76d083b22232cca57bba217e4e38cee07ee156.pdf
Hersteller: Siemens
Description: STARTER,COMBO SZ0,5.5-22AMPS,N4S
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Current - Output: 18A
Type: Module
Operating Temperature: -20°C ~ 40°C
Voltage - Supply: 220 ~ 240VAC
Voltage - Load: 600V
Control / Drive Type: Motor Starter
Part Status: Active
Wattage - Load: 2237 W