Produkte > SIEMENS > 18CUD92XF
18CUD92XF
18CUD92XF Siemens
0045249539b7e0866f7cf7f1a3bb006adf359cc2.pdf
Hersteller: Siemens
Description: STARTER,COMBO SZ0,5.5-22A,N4SS,1
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Current - Output: 18A
Type: Module
Operating Temperature: -20°C ~ 40°C
Voltage - Supply: 120VAC
Voltage - Load: 600V
Control / Drive Type: Motor Starter
Wattage - Load: 2237 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 18CUD92XF Siemens
Description: STARTER,COMBO SZ0,5.5-22A,N4SS,1, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Current - Output: 18A, Type: Module, Operating Temperature: -20°C ~ 40°C, Voltage - Supply: 120VAC, Voltage - Load: 600V, Number of Motors: 1, Motor Type: AC Motor, Control / Drive Type: Motor Starter, Wattage - Load: 2237 W.