Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 1950CH15A0100001E
1950CH15A0100001E
1950CH15A0100001E Johanson Technology Inc.
1950CH15A100.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: 3 DB HYBRID COUPLER 1950MHZ
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Frequency: 1.95GHz
Insertion Loss: 3.3dB
Power - Max: 10W
Coupling Factor: 3dB
Coupler Type: Standard
Isolation: 16dB
Return Loss: 14dB
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1950CH15A0100001E Johanson Technology Inc.
Description: 3 DB HYBRID COUPLER 1950MHZ, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Frequency: 1.95GHz, Insertion Loss: 3.3dB, Power - Max: 10W, Coupling Factor: 3dB, Coupler Type: Standard, Isolation: 16dB, Return Loss: 14dB, Part Status: Active.