1KSMB36A M4G
1KSMB36A M4G Taiwan Semiconductor Corporation
1KSMB SERIES_A2102.pdf
Hersteller: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 30.8VWM DO214AA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 20A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30.8V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 34.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 49.9V
Power - Peak Pulse: 1000W (1kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1KSMB36A M4G Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 30.8VWM DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 20A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30.8V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 34.2V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 49.9V, Power - Peak Pulse: 1000W (1kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote 1KSMB36A M4G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1KSMB36A M4G 1KSMB36A M4G Hersteller : Taiwan Semiconductor 1KSMB_SERIES_H1902-1606277.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 1000W, 36V 5% Unidirectional, TVS