Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > 1SMB3EZ30-AU_R2_000A1
1SMB3EZ30-AU_R2_000A1
1SMB3EZ30-AU_R2_000A1 Panjit International Inc.
1SMB3EZ5.6-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 30V 3W DO214AA
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 30 V
Impedance (Max) (Zzt): 16 Ohms
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Grade: Automotive
Power - Max: 3 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 22.5 V
Qualification: AEC-Q101
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1SMB3EZ30-AU_R2_000A1 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 30V 3W DO214AA, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 30 V, Impedance (Max) (Zzt): 16 Ohms, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Grade: Automotive, Power - Max: 3 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 22.5 V, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote 1SMB3EZ30-AU_R2_000A1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1SMB3EZ30-AU_R2_000A1 1SMB3EZ30-AU_R2_000A1 Hersteller : Panjit 37DC5A770E36823609DC3E96712F9DB1326DBB2997B2DB74D2761C0903EC4817.pdf Zener Diodes 3000mW,ZENER,SMB,30V