Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > 1SMB3EZ33-AU_R1_000A1
1SMB3EZ33-AU_R1_000A1
1SMB3EZ33-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
1SMB3EZ5.6-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 33V 3W DO214AA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 33 V
Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Part Status: Active
Power - Max: 3 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 25.1 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1SMB3EZ33-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 33V 3W DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 33 V, Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Part Status: Active, Power - Max: 3 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 25.1 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote 1SMB3EZ33-AU_R1_000A1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1SMB3EZ33-AU_R1_000A1 1SMB3EZ33-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit 29E9EAE2A3F0833BEDCD340BA100686BB11AE250BD2B3629CDB437A2F5ECBCF2.pdf Zener Diodes 3000mW,ZENER,SMB,33V