Produkte > PANJIT > 1SMB3EZ36-AU_R1_000A1
1SMB3EZ36-AU_R1_000A1
1SMB3EZ36-AU_R1_000A1 Panjit
18F7F39632502E2030F003EC65E82E404E32E378CAA1AF444B61B6715198DF7A.pdf
Hersteller: Panjit
Zener Diodes 3000mW,ZENER,SMB,36V
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1SMB3EZ36-AU_R1_000A1 Panjit
Category: SMD Zener diodes, Description: Diode: Zener; 3W; 36V; SMD; reel,tape; SMB; single diode, Type of diode: Zener, Power dissipation: 3W, Zener voltage: 36V, Mounting: SMD, Tolerance: ±5%, Kind of package: reel; tape, Case: SMB, Semiconductor structure: single diode, Application: automotive industry.
Weitere Produktangebote 1SMB3EZ36-AU_R1_000A1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Description: Diode: Zener; 3W; 36V; SMD; reel,tape; SMB; single diode
Type of diode: Zener
Power dissipation: 3W
Zener voltage: 36V
Mounting: SMD
Tolerance: ±5%