Produkte > REMINGTON INDUSTRIES > 2.0RD304SS-24
2.0RD304SS-24
2.0RD304SS-24 Remington Industries
StainlessSteelBarandRodDataSheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: 2" DIAMETER, 304 STAINLESS STEEL
Packaging: Bag
Type: Stainless Round Rod
Specifications: 2.000" Dia x 24.000" L (50.80mm x 609.60mm)
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2.0RD304SS-24 Remington Industries
Description: 2" DIAMETER, 304 STAINLESS STEEL, Packaging: Bag, Type: Stainless Round Rod, Specifications: 2.000" Dia x 24.000" L (50.80mm x 609.60mm).