Produkte > REMINGTON INDUSTRIES > 2.0RD6061T6511-12
2.0RD6061T6511-12
2.0RD6061T6511-12 Remington Industries
AluminumBar,Rod,andAngleDataSheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: 2.0RD6061T6511-12 2" DIAMETER, 6
Packaging: Bag
Type: Aluminum Round Rod
Specifications: 2.000" Dia x 12.000" L (50.80mm x 304.80mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2.0RD6061T6511-12 Remington Industries
Description: 2.0RD6061T6511-12 2" DIAMETER, 6, Packaging: Bag, Type: Aluminum Round Rod, Specifications: 2.000" Dia x 12.000" L (50.80mm x 304.80mm), Part Status: Active.