Produkte > REMINGTON INDUSTRIES > 2.0RD6061T6511-24
2.0RD6061T6511-24
2.0RD6061T6511-24 Remington Industries
AluminumBar,Rod,andAngleDataSheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: 2.0RD6061T6511-24 2" DIAMETER, 6
Packaging: Bag
Type: Aluminum Round Rod
Specifications: 2.000" Dia x 24.000" L (50.80mm x 609.60mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2.0RD6061T6511-24 Remington Industries
Description: 2.0RD6061T6511-24 2" DIAMETER, 6, Packaging: Bag, Type: Aluminum Round Rod, Specifications: 2.000" Dia x 24.000" L (50.80mm x 609.60mm).