2.4M-NF-ADPT
2.4M-NF-ADPT McGill Microwave Systems
?attachment_id=21658&download_file=o52o1cevv3m45
Hersteller: McGill Microwave Systems
Description: COAX ADAPT N TO 2.4MM
Packaging: Bulk
Impedance: 50 Ohms
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Style: Straight
Convert From (Adapter End): N Jack, Female Socket
Convert To (Adapter End): 2.4mm (APC-2.4, OS-50) Plug, Male Pin
Fastening Type: Threaded, Threaded
Adapter Series: N to 2.4mm
Adapter Type: Plug to Jack
Center Gender: Female to Male
Conversion Type: Between Series
Center Contact Plating: Gold
Frequency - Max: 18 GHz
auf Bestellung 998 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2.4M-NF-ADPT McGill Microwave Systems
Description: COAX ADAPT N TO 2.4MM, Packaging: Bulk, Impedance: 50 Ohms, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Style: Straight, Convert From (Adapter End): N Jack, Female Socket, Convert To (Adapter End): 2.4mm (APC-2.4, OS-50) Plug, Male Pin, Fastening Type: Threaded, Threaded, Adapter Series: N to 2.4mm, Adapter Type: Plug to Jack, Center Gender: Female to Male, Conversion Type: Between Series, Center Contact Plating: Gold, Frequency - Max: 18 GHz.