200MJ30-7
200MJ30-7 Eaton - Bussmann Electrical Division
skuPage.200MJ30-7.pdf
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: 200A 415V AC TYPE J F/PILLAR FUS
Packaging: Bulk
Package / Case: Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Size / Dimension: 1.213" Dia x 5.157" L (30.80mm x 131.00mm)
Fuse Type: Cartridge, Ceramic
Mounting Type: Bolt Mount
Response Time: Slow Blow
Approval Agency: CE
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 80kA
Current Rating (Amps): 200 A
Voltage Rating - AC: 415 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details 200MJ30-7 Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: 200A 415V AC TYPE J F/PILLAR FUS, Packaging: Bulk, Package / Case: Cylindrical, Blade Terminal (Bolt), Size / Dimension: 1.213" Dia x 5.157" L (30.80mm x 131.00mm), Fuse Type: Cartridge, Ceramic, Mounting Type: Bolt Mount, Response Time: Slow Blow, Approval Agency: CE, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 80kA, Current Rating (Amps): 200 A, Voltage Rating - AC: 415 V.
Weitere Produktangebote 200MJ30-7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
200MJ30-7 Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_bussmann_mj30_fuses_82al_fuses_datasheet_417-1928806.pdf Specialty Fuses 200A 415V AC TYPE J F/PILLAR FUSE