Produkte > SENSATA-AIRPAX > 209-1-1-52-2-9-80-H
209-1-1-52-2-9-80-H Sensata-Airpax
sensata-209%20series-hydraulic%20magnetic%20circuit%20breaker-datasheet.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 80A 125VDC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 80A
Mounting Type: DIN Rail
Actuator Type: Lever
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - DC: 125 V
Number of Poles: 1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 209-1-1-52-2-9-80-H Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 80A 125VDC, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 80A, Mounting Type: DIN Rail, Actuator Type: Lever, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - DC: 125 V, Number of Poles: 1.