Produkte > SENSATA-AIRPAX > 209-4-1-66F-4-9-80
209-4-1-66F-4-9-80
209-4-1-66F-4-9-80 Sensata-Airpax
sensata-209%20series-hydraulic-magnetic-circuit-breaker-datasheet.pdf.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 80A 240VAC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 80A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Lever
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 240 V
Number of Poles: 4
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 209-4-1-66F-4-9-80 Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 80A 240VAC, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 80A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Lever, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 240 V, Number of Poles: 4.