21-SA-SE-12
21-SA-SE-12 Excelta Corporation
1e463778aba618c6a08608cb15c4.pdf
Hersteller: Excelta Corporation
Description: TWEEZERS - 1 STAR 12" STRAIGHT S
Features: Anti-Magnetic, Serrated
Packaging: Box
Material: Stainless Steel
Length - Overall: 12.00" (304.8mm)
Tip Shape: Straight
Tip Type: Strong
Tip Style: Pointed
Part Status: Active
auf Bestellung 11 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 21-SA-SE-12 Excelta Corporation
Description: TWEEZERS - 1 STAR 12" STRAIGHT S, Features: Anti-Magnetic, Serrated, Packaging: Box, Material: Stainless Steel, Length - Overall: 12.00" (304.8mm), Tip Shape: Straight, Tip Type: Strong, Tip Style: Pointed, Part Status: Active.