21-SA-SE-18
21-SA-SE-18 Excelta Corporation
47c537838d62cd77a1858ccefcfb.pdf
Hersteller: Excelta Corporation
Description: TWEEZERS - 1 STAR 18" STRAIGHT S
Material: Stainless Steel
Length - Overall: 18.00" (457.2mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 6 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 21-SA-SE-18 Excelta Corporation
Description: TWEEZERS - 1 STAR 18" STRAIGHT S, Features: Anti-Magnetic, Serrated, Packaging: Box, Material: Stainless Steel, Length - Overall: 18.00" (457.2mm), Tip Shape: Straight, Tip Type: Strong, Tip Style: Pointed, Part Status: Active.