21-SA-SE-24
21-SA-SE-24 Excelta Corporation
6fe21adf2567a7525027711f6a57.pdf
Hersteller: Excelta Corporation
Description: TWEEZERS - 1 STAR 24" STRAIGHT S
Material: Stainless Steel
Length - Overall: 24.00" (609.6mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 9 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 21-SA-SE-24 Excelta Corporation
Description: TWEEZERS - 1 STAR 24" STRAIGHT S, Features: Anti-Magnetic, Serrated, Packaging: Box, Material: Stainless Steel, Length - Overall: 24.00" (609.6mm), Tip Shape: Straight, Tip Type: Strong, Tip Style: Pointed, Part Status: Active.