Produkte > SENSATA-AIRPAX > 219-3-1REC4-42-4-8-7.5
219-3-1REC4-42-4-8-7.5
219-3-1REC4-42-4-8-7.5 Sensata-Airpax
sensata-209%20series-hydraulic-magnetic-circuit-breaker-datasheet.pdf.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 7.5A 240VAC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Lever
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 240 V
Number of Poles: 3
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 219-3-1REC4-42-4-8-7.5 Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 7.5A 240VAC, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 7.5A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Lever, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 240 V, Number of Poles: 3.