Produkte > SENSATA-AIRPAX > 219-3-1REC5-65-7-8-10-A
219-3-1REC5-65-7-8-10-A Sensata-Airpax
sensata-209%20series-hydraulic%20magnetic%20circuit%20breaker-datasheet.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 10A 600VAC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 30A
Mounting Type: DIN Rail
Actuator Type: Lever
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 600 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details 219-3-1REC5-65-7-8-10-A Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 10A 600VAC, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 30A, Mounting Type: DIN Rail, Actuator Type: Lever, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 600 V, Number of Poles: 3.