Produkte > QUALTEK > 22-S125D-C
22-S125D-C
22-S125D-C Qualtek
22_series.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: CBL TIE LOCKING SIL 200LBS 4.92"
Packaging: Bulk
Color: Silver
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Material: Stainless Steel 316, Epoxy Coated
Tensile Strength: 200 lbs (90.72 kg)
Wire/Cable Tie Type: Standard, Locking
Width: 0.181" (4.60mm)
Bundle Diameter: 1.49" (37.85mm)
Length - Actual: 0.410' (125.00mm, 4.92")
Length - Approximate: 5"
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 22-S125D-C Qualtek
Description: CBL TIE LOCKING SIL 200LBS 4.92", Packaging: Bulk, Color: Silver, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Material: Stainless Steel 316, Epoxy Coated, Tensile Strength: 200 lbs (90.72 kg), Wire/Cable Tie Type: Standard, Locking, Width: 0.181" (4.60mm), Bundle Diameter: 1.49" (37.85mm), Length - Actual: 0.410' (125.00mm, 4.92"), Length - Approximate: 5".