Produkte > KNOWLES SYFER > 2211YA250820FCTSPU
2211YA250820FCTSPU
2211YA250820FCTSPU Knowles Syfer
KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 82PF 250V C0G/NP0 2211
Tolerance: ±1%
Features: Soft Termination, High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 2211 (5728 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.100" (2.54mm)
Part Status: Active
Capacitance: 82 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2211YA250820FCTSPU Knowles Syfer
Description: CAP CER 82PF 250V C0G/NP0 2211, Tolerance: ±1%, Features: Soft Termination, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 2211 (5728 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.100" (2.54mm), Part Status: Active, Capacitance: 82 pF.