Produkte > KNOWLES SYFER > 2220J1000474MXT
2220J1000474MXT
2220J1000474MXT Knowles Syfer
High-Std-Voltage.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.47UF 100V X7R 2220
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 0.47 µF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2220J1000474MXT Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.47UF 100V X7R 2220, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Capacitance: 0.47 µF.