Produkte > KNOWLES SYFER > 2220J1K00100KCT
2220J1K00100KCT
2220J1K00100KCT Knowles Syfer
High-Std-Voltage.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 10PF 1KV C0G/NP0 2220
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 10 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2220J1K00100KCT Knowles Syfer
Description: CAP CER 10PF 1KV C0G/NP0 2220, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Capacitance: 10 pF.