Produkte > KNOWLES SYFER > 2220J2K50222JCR
2220J2K50222JCR
2220J2K50222JCR Knowles Syfer
an0034.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 2220 2500V 2.20 NF 5% C0G/NP0 (1
Tolerance: ±5%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 2500V (2.5kV)
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Thickness (Max): 0.157" (4.00mm)
Capacitance: 2200 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2220J2K50222JCR Knowles Syfer
Description: 2220 2500V 2.20 NF 5% C0G/NP0 (1, Tolerance: ±5%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 2500V (2.5kV), Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Thickness (Max): 0.157" (4.00mm), Capacitance: 2200 pF.