Produkte > KNOWLES SYFER > 2220J4K00222MXT
2220J4K00222MXT
2220J4K00222MXT Knowles Syfer
High-Std-Voltage.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 2200PF 4KV X7R 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 4000V (4kV)
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 2200 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2220J4K00222MXT Knowles Syfer
Description: CAP CER 2200PF 4KV X7R 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 4000V (4kV), Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Capacitance: 2200 pF.
Weitere Produktangebote 2220J4K00222MXT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2220J4K00222MXT 2220J4K00222MXT Hersteller : Knowles Dielectric Labs Knowles_StackiCapDatasheet.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2220 4000V 2.20 nF +/-20% X7R (2R1) Nickel Barrier 100% tin