Produkte > KNOWLES SYFER > 2220Y0500335JXT
2220Y0500335JXT
2220Y0500335JXT Knowles Syfer
High-Std-Voltage.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 3.3UF 50V X7R 2220
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.165" (4.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3.3 µF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2220Y0500335JXT Knowles Syfer
Description: CAP CER 3.3UF 50V X7R 2220, Tolerance: ±5%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.165" (4.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 3.3 µF.
Weitere Produktangebote 2220Y0500335JXT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2220Y0500335JXT 2220Y0500335JXT Hersteller : Knowles Syfer KNO_16806_MLCC_Catalog_FINAL2_1-1316251.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 3.3uF X7R 2220 5percent