Produkte > KNOWLES SYFER > 2220Y0630333JFR
2220Y0630333JFR
2220Y0630333JFR Knowles Syfer
MLCC_High_Reliability.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.033UF 63V C0G/NP0 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination, High Temperature
Voltage - Rated: 63V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability, Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 0.033 µF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2220Y0630333JFR Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.033UF 63V C0G/NP0 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: Soft Termination, High Temperature, Voltage - Rated: 63V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Capacitance: 0.033 µF.