Produkte > KNOWLES SYFER > 2220Y1K50822JCR
2220Y1K50822JCR
2220Y1K50822JCR Knowles Syfer
an0034.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 2220 1500V 8.20 NF 5% C0G/NP0 (1
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination, High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1500V (1.5kV)
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Thickness (Max): 0.157" (4.00mm)
Capacitance: 8200 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2220Y1K50822JCR Knowles Syfer
Description: 2220 1500V 8.20 NF 5% C0G/NP0 (1, Tolerance: ±5%, Features: Soft Termination, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1500V (1.5kV), Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Thickness (Max): 0.157" (4.00mm), Capacitance: 8200 pF.