Produkte > KNOWLES SYFER > 2220Y6300105JETWS2
2220Y6300105JETWS2 Knowles Syfer
Hersteller: Knowles Syfer
Description: MLC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R (2R1)
Size / Dimension: 0.228" L x 0.197" W (5.80mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.177" (4.50mm)
Capacitance: 1 µF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2220Y6300105JETWS2 Knowles Syfer
Description: MLC, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R (2R1), Size / Dimension: 0.228" L x 0.197" W (5.80mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.177" (4.50mm), Capacitance: 1 µF.
Weitere Produktangebote 2220Y6300105JETWS2
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2220Y6300105JETWS2 Hersteller : Knowles Syfer KNO_MLCC_Catalog_1_24_R11_sm.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2220 630V 1.00 F +/-5 X7R (2R1) AEC-Q200 FlexiCap/Nickel Barrier, StackiCap