Produkte > KNOWLES SYFER > 2220Y6300123JCR
2220Y6300123JCR
2220Y6300123JCR Knowles Syfer
an0034.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 2220 630V 12.00 NF 5% C0G/NP0 (1
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination, High Voltage
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm)
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 0.012 µF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2220Y6300123JCR Knowles Syfer
Description: 2220 630V 12.00 NF 5% C0G/NP0 (1, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: Soft Termination, High Voltage, Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm), Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Capacitance: 0.012 µF.