Produkte > KNOWLES SYFER > 2220Y6K00220GCT
2220Y6K00220GCT
2220Y6K00220GCT Knowles Syfer
High-Std-Voltage.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 22PF 6KV C0G/NP0 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 6000V (6kV)
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 22 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2220Y6K00220GCT Knowles Syfer
Description: CAP CER 22PF 6KV C0G/NP0 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 6000V (6kV), Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Capacitance: 22 pF.