Produkte > KNOWLES SYFER > 2220YA250682JXRB17
2220YA250682JXRB17
2220YA250682JXRB17 Knowles Syfer
KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 6800PF 250V X7R 2220
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination, High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety, Boardflex Sensitive
Ratings: X2
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 6800 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2220YA250682JXRB17 Knowles Syfer
Description: CAP CER 6800PF 250V X7R 2220, Tolerance: ±5%, Features: Soft Termination, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Boardflex Sensitive, Ratings: X2, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Capacitance: 6800 pF.