Produkte > KNOWLES SYFER > 2220YA300183MJTS3X
2220YA300183MJTS3X
2220YA300183MJTS3X Knowles Syfer
Enhanced-250Vac-305Vac-Safety-Certified
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.018UF 305VAC X7R 2220
Tolerance: ±20%
Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, Soft Termination, High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 305VAC
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety, Boardflex Sensitive
Ratings: X2
Capacitance: 0.018 µF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2220YA300183MJTS3X Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.018UF 305VAC X7R 2220, Tolerance: ±20%, Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, Soft Termination, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 305VAC, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Boardflex Sensitive, Ratings: X2, Capacitance: 0.018 µF.