Produkte > KNOWLES NOVACAP > 2225B105K251NX150T
2225B105K251NX150T
2225B105K251NX150T Knowles Novacap
X7R.aspx
Hersteller: Knowles Novacap
Description: CAP CER 1UF 250V X7R 2225
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 2225 (5763 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.220" L x 0.250" W (5.59mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.080" (2.03mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2225B105K251NX150T Knowles Novacap
Description: CAP CER 1UF 250V X7R 2225, Packaging: Cut Tape (CT), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 2225 (5763 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.220" L x 0.250" W (5.59mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.080" (2.03mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF.
Weitere Produktangebote 2225B105K251NX150T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2225B105K251NX150T 2225B105K251NX150T Hersteller : Knowles Syfer Comm_Chip_X7R_16V_10kVdc-1825486.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT