Produkte > KNOWLES NOVACAP > 2225B222K202NTM
2225B222K202NTM
2225B222K202NTM Knowles Novacap
X7R
Hersteller: Knowles Novacap
Description: 2225 MLCC - HI VOLT
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 2225 (5763 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.220" L x 0.250" W (5.59mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.080" (2.03mm)
Capacitance: 2200 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2225B222K202NTM Knowles Novacap
Description: 2225 MLCC - HI VOLT, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 2225 (5763 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.220" L x 0.250" W (5.59mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.080" (2.03mm), Capacitance: 2200 pF.
Weitere Produktangebote 2225B222K202NTM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2225B222K202NTM Hersteller : Knowles Syfer X7R Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2200PF 2KV 10% 2225