Produkte > KNOWLES SYFER > 2225J0160471JCR
2225J0160471JCR
2225J0160471JCR Knowles Syfer
High-Std-Voltage.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 470PF 16V C0G/NP0 2225
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 2225 (5763 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 470 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2225J0160471JCR Knowles Syfer
Description: CAP CER 470PF 16V C0G/NP0 2225, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 2225 (5763 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 470 pF.